LIDOVÉ MISIE

LIDOVÉ MISIE

TOPLIST

TOPlist

 

TELEVIZE TV-MIS.CZ

TV NOE - ON LINE

TV NOE - ON LINE

BIBLE NA INTERNETU

POUŤ PEKAŘŮ 2008/1

POUŤ PEKAŘŮ 2008/2


, Powered by Joomla!

Média zameřená na křesťanství

TV Noe - online

 

TV Noe („televize dobrých zpráv“) je jediná česká nekomerční nezisková televize a zároveň jediná česká televize specializující se velkou částí svého vysílání na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.

Vysílání zahájila na jaře roku 2006. Spolupracuje s obdobně zaměřenými stanicemi v Evropě. Své vysílání šíří přes internet, satelit, kabelové rozvody a DVB-T. Ředitelem televize je jeden z jejích zakladatelů, kněz a salesián Leoš Ryška.

TV Noe má hlavní sídlo v Ostravě a vysílá denně od 8:00 do zhruba 1:00 hodin. V přestávkách mezi vysíláními je zařazen poslech Radia Proglas.

 

Rádio Proglas - online

 

Radio Proglas je křesťanská rozhlasová stanice. Stanice začala vysílat na podzim roku 1995 jedním malým vysílačem na Svatém Hostýně, v současné době vysílá z 15 vysílačů a její signál pokrývá asi 1/3 území ČR. Mimo to je dostupné na internetu a přes satelit. Zakladatelem a ředitelem rádia je Martin Holík.

Radio Proglas je neziskové radio vysílající bez reklam. Provoz radia hradí posluchači dobrovolnými příspěvky. Mimo vlastního programu vysílá též české vysílání Radia Vatikán.

 

 

Přenos ze sv. Hostýna

Na stránce http://bazilika.nwt.cz  můžete sledovat každou neděli v 7:00, 9:15 a v 11:00 hodin live přenos ze sv. Hostýna. Na této stránce naleznete také rozpis bohoslužeb.

 

 

 

    

   

 

 

 

K.M.HOFBAUER

jeho cesta ...


ŽIVOT FARNOSTI

SETKÁNÍ MÍSTNÍCH PĚVECKÝCH SBORŮ

prosinec 2014

 

VÁNOČNÍ KONCERT

prosinec 2014

 

POUŤ SV. KLEMENTA

březen 2015

 

KVĚTNÁ NEDĚLE

březen 2015

 

PUTOVÁNÍ PO MÍSTNÍCH SKLEPECH

květen 2015

 

REKONSTRUKCE HASIČSKÉ ZBROJNICE

květen 2015

 

EUCHARISTICKÉ EXERCICIE

květen 2015

 

ZARÁŽENÍ HORY

srpen 2015