zpět na hlavní stránku
Dětský den a Faralympiáda
v neděli 1.června 2014
sladké přvítánímaminky, babičky a tety napeklyšikovná a trpělivá paní keramička s dětmipod dobrým vedením se práce daří jedna radostpřátelské utkánívystřelím růži mamince
musím trefit to lízátko!užili si i ti nejmenšírodinná štafeta – to fortna ještě nezažilado kopce to není jen takv zápalu bojemy závodíme taky!
sláva, to nejhorší je za mnou!v cílové rovincenáš pastorační asistent Zdeněk dobíhá do cíle (jáhenské svěcení je na dohled)petanque – jak se to hraje?my si to taky musíme zkusitostřílení hráči ‐ to už jde do tuhého!
jen pro odvážnéroste nám generace, která se nebojítak holky do toho!lakros – hra dávných indiánůje to krásné odpoledneprincezna na svém Juráškovi
kdo ještě chce zažít pohled z koňského sedla?na zahradě u kostela nám bylo dobřenic nám nechybělofarní rodinu tvoří i ti nejmladšídětský den je pro všechny. Každý z nás má v sobě kousek dítěte a všichni jsme vlastně děti Boží ‐ a tak je nám nejlíp.