zpět na hlavní stránku
Poutní­ci do Slavkovic v Letovicí­chh
23. - 24. srpna 2011
Sestra DoubravkaRázným krokem na ranní­ mšiÚtroby doprovodného vozidla.Jak se to tam všechno vejde?Čekání na otce Artura, kterému se z přidělené rodiny očividně nechtělo.Hudební doprovod.
Loučení po mši.Nadechnout se a vyráží­me.Otec Artur hladí­c si své bříško po sní­dani: Mumraj před odchodem.Poslední kontrola před startem: Už nezdržujte, do Bystřice je to pěkná dálka.
Konečně odchod.Výrazné barvy pro tým zajišťující bezpečnost na silnici.Kapela nebyla nejpočetnější, ale vždy naladěna v dur.Byla jich plná fortna.Osiřelý doprovodný tým.Zásobovací tým se ujišťuje, zda mají v Olešnici dost obědů.
Pohled z fortny.Bezpečný přechod přechodu.Záběr na celé procesí.Vzhůru dolů do podchodu.A zase nahoru.Přes centrum do Křetína. Směr příští zastávky.
Všimněte si dvou žlutých vest zajišťujících bezpečnost z obou směrů. V kapse mají i vysílačku.Počkáme, až ovečky přejdou...Přešlo již všech třiačtyřicet oveček?Tak to je omyl.Ahóóóój!Vezeme vám ranní chvály.
Na cestu s námi vyjdi, Pane!Dá se na té přehradě koupat?Máte plavky? Polský bohoslovec by si hned dal říct, kdyby uměl česky.Důkaz, že u nás opravdu byli.Už nikdy si nebudeme říkat, že nás v Letovicích nechtějí.
(c) 2011 Hana Bočková